„DAUGERA” – patikima transporto ir logistikos sprendimų įmonė.

Mūsų įmonė įkurta 2018 metais ir nuo to laiko mes padedame klientams lengvai ir saugiai transportuoti krovinius Lietuvoje, Baltijos šalyse ir Vakarų Europoje. Mes esame čia tam, kad pasirūpintume kiekviena krovinio detale, o jūs galėtumėte ramiai užsiimti savo verslu.

 

Mūsų Kelias

DAUGERA buvo įkurta siekiant supaprastinti transportavimo procesą ir užtikrinti nepriekaištingą paslaugų kokybę. Per šiuos metus mes išplėtėme savo veiklą, tenkindami dinamiškus Vakarų Europos krovinių transportavimo tinklo poreikius.

 

Mūsų Paslaugos

·       Krovinių gabenimas Lietuvoje ir Baltijos šalyse: Išnaudodami gilias vietinių maršrutų, reglamentų ir reikalavimų žinias, mes užtikriname, kad Jūsų krovinys būtų pristatytas laiku kiekvieną kartą!

·       Krovinių transportavimas Vakarų Europoje: Mūsų plačios patirties, naviguojant per Vakarų Europos platybes, dėka garantuojame, kad Jūsų krovinių kelionė bus sklandi ir be pertraukų, nuo pakrovimo iki pristatymo.

·       Daliniai kroviniai: Suprantame, kad efektyvumas svarbu kiekvienam kroviniui, dideliam ar mažam. Mūsų dėmesys dalinių krovinių sprendimams reiškia, kad mažesni jūsų siuntiniai gauna tokį pat dėmesį ir įsipareigojimą pristatyti laiku.

·       Ekspres siuntos: Laikui jautrios siuntos reikalauja greitų veiksmų. Mūsų ekspres siuntų paslauga yra suprojektuota pristatyti jūsų krovinį su didžiausia skuba, neaukojant rūpestingumo ir tvarkos.

·       Ekspedijavimas: Mes siūlome daugiau nei tik prekių judėjimą – mes teikiame išsamią ekspedijavimo paslaugą. Ar esate įmonė, ieškanti patikimo vežėjo, ar vežėjas, ieškantis krovinių, mes užpildome spragą su mūsų plačiu tinklu ir pramonės ekspertize.

 

Mūsų Pažadas

„DAUGERA” įsipareigoja inovacijoms, klientų pasitenkinimui ir kokybei! Mūsų atsidavusi logistikos profesionalų komanda naudoja naujausias technologijas ir pramonės praktikas, užtikrinant, kad Jūsų krovinys būtų tvarkomas su didžiausiu tikslumu.